تبلیغات
شهید هاشمی درزی نقیب - وصیت نامه شهید رجب برارپور

شهید هاشمی درزی نقیب

لبیک یا حسین

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ شهید هاشمی درزی نقیب خوش آمد میگویم ... این خاکا شمیم سیب حرم داره ، دیگه دل من چی کم داره حالا که با شهداست ، راهی که شروع میشه از کنارشون ، ایشالا تو سایه سارشون مسیر وصل خداست


پاسدار رشید اسلام شهید رجب برارپور

تاریخ تولد: 1349/12/1 تاریخ شهادت : 1366/12/28

محل شهادت : عملیات والفجر 10

گلچینی از وصیت نامه شهید:

ای مردمی که از جان و مال خود دست کشیدید و در نظام جمهوری اسلامی فریاد برآوردید نه سازش ، نه تسلیم نبرد با آمریکا اسلام به شما امت افتخار می کند.

پس به امام حسین (ع) اقتدا کنیم و در صحنه کارزار و جنگ با کفار باشیم ، پدران و مادران و برادران و خواهران حزب الله سعی کنید در نمازهای جمعه و جماعت و نیز در دعاهایی که در مساجد برگزار می شود شرکت کنید و مخصوصا در دعای پرفیض کمیل و توسل.

جنگ چه بخواهیم و چه نخواهیم روزی تمام می شود و شماهایی که به جبهه نیامده اید از یک برکت و از یک نعمت بزرگ محروم و بی بهره می شوید.

برادران گرامی قدر همدیگر را بدانید و نگذارید بین شما اختلاف اندازند و کارهایتان برای خدا باشد و مرادتان را نیز از خدا بگیرید و خدا انشاله شما را برای این امت ستمدیده نگهدارد.

ما جوانها اماناتی هستیم از طرف خداوند نزد شما پدران و مادران و شما پدر  ومادر عزیز و تمامی خانواده های شهدا باید خوشحال باشید امانتی که نزدتان بود به صاحبش که همانا خداوند تعالی است تحویل دادید.

به فرزندانتان بگویید که این عزیزان در چه راهی به شهادت رسیدند و دخترانتان را با سیره حضرت فاطمه (س) و حضرت زینب (س) آشنا کنید و آنها را با حجاب و طبق روش اسلامی بزرگشان کنید و پسرانتان را نیز با ائمه اطهار آشنا کنید و به راه شهدا آنها را راهنمایی کنید تا وقتی بزرگ شدند مثل شهدا از اسلام ودینشان دفاع کنند و مثل شهدا به شهادت برسند.

طبقه بندی: مذهبی، فرهنگی،
برچسب ها:وصیت نامه،

[ پنجشنبه 26 بهمن 1391 ] [ 11:01 ق.ظ ] [ مقداد ]

[ نظرات() ]