تبلیغات
شهید هاشمی درزی نقیب - وصیت نامه شهید معصومعلی تقی پور

شهید هاشمی درزی نقیب

لبیک یا حسین

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ شهید هاشمی درزی نقیب خوش آمد میگویم ... این خاکا شمیم سیب حرم داره ، دیگه دل من چی کم داره حالا که با شهداست ، راهی که شروع میشه از کنارشون ، ایشالا تو سایه سارشون مسیر وصل خداستجانباز شهید معصومعلی تقی پور

تاریخ تولد: 1343/1/2 تاریخ شهادت : 1366/9/2

علت شهادت : بر اثرمسمومیت شیمیایی

گلچینی از وصیت نامه شهید:

انقلاب ما از اسلام اصیل سرچشمه گرفته. نهضت ما نهضت سرخ حسینی است و مکتب حسین (ع) مکتب پیروزی خون بر شمشیر است و چه کشته شویم و چه بکشیم پیروز و با حسین (ع) مانوس هستیم.

عزیزانم و برادرانم، خواهذان گرامیم امروز روز امتحان است امروز حسین (ع) ندای مظلومیت خویش را سر داده است و همه ما ادعای حسینی بودن داریم باید در عمل حسینی باشیم و لحظه به لحظه عمر خود از نثار جان و مال کوتاهی و غفلت نکنیم. آرزوهای دنیا نامحدود و عمر کوتاه است.

چند کلمه با کسانی که هنوز توفیق یاری اسلام و حضور در جبهه و صحنه انقلاب راپیدا نکردند. برادران ، عزیزان به هوش باشید و انسانیت انسان را دریابید. به خلقت خود فکر نموده که آیا برای این دنیای بی ارزش فقط آفریده شده اید.

امروز دنیا جنگ احزاب براه انداخته و می خواهد ریشه اسلام را بزند. اما تو ای برادر که این مطالب به تو می رسد، پس از این حرکت کن چون این دنیا محل گذر است ، هر کس زود حرکت نکند و به کاروان حسین(ع) نرسد مقصر است و سرش کلاه رفته است. دشمن نمی خواهد اسلام و ایمان باشد.

همسر گرامیم با وقار و صابر و مثل کوه پا برجا باش و کلیه شئونات اسلامی را درباره خودت و فرزندانم کاملا رعایت کن و آنچنان باصبر و بردباری فرزندانم را تربیت کن که در آینده برای اسلام ثمر بخش باشند.

امت حزب الله هوشیار باشید که دشمن نمی خواهد اسلام و ایمان باشد. دشمن می خواهد ریشه اسلام و ولایت را از بیخ بکند. در هر شرایط در مقابلشان باشید و مبارزه کنید و به فرموده امام پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد. 

طبقه بندی: فرهنگی، مذهبی،
برچسب ها:وصیت نامه،

[ شنبه 28 بهمن 1391 ] [ 04:01 ق.ظ ] [ مقداد ]

[ نظرات() ]