تبلیغات
شهید هاشمی درزی نقیب - افزایش درختکاری در فضای شهرها امری ضروری است

شهید هاشمی درزی نقیب

لبیک یا حسین

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ شهید هاشمی درزی نقیب خوش آمد میگویم ... این خاکا شمیم سیب حرم داره ، دیگه دل من چی کم داره حالا که با شهداست ، راهی که شروع میشه از کنارشون ، ایشالا تو سایه سارشون مسیر وصل خداست

به گزارش مشهدسر، حجت‌الاسلام عزیزالله حجازی‌نیا عصر دیروز در مراسم درختکاری در پادگان شهید حمیدرضا نوبخت که در روستای نفت‌چال بابلسر برگزار شد، اظهار داشت: باید کاشت نهال و افزایش درخت‌ها در سطح شهرها و روستاها مورد توجه عموم مردم قرار گیرد.

وی با اشاره به اهمیت روز درختکاری خاطرنشان کرد: در جامعه پرمشغله امروز نیاز به درخت یا بوته‌ای که انسان در کنارش احساس آرامش کند؛ امری ضروری و مهم است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه  شهرستان بابلسر با بیان اینکه درخت موهبتی الهی است که باید به بهترین شکل از آن استفاده کرد، بیان داشت: حیات انسان‌ها در کره زمین به سرسبزی و درختکاری بستگی دارد و کاشت درخت در آموزه‌های دینی ما برای زندگی بهتر و آسوده‌تر بشر مورد تاکید قرار گرفته است.

حجازی‌نیا با تاکید بر اینکه همه قشرهای جامعه باید به کاشت نهال و پرورش درخت اهمیت دهند، گفت: درختکاری کار مهم و مقدسی است که مقام معظم رهبری با آن همه مشغله و کثرت کار این کار را در راس برنامه‌های خود قرار می‌دهند.


طبقه بندی: فرهنگی،

[ چهارشنبه 16 اسفند 1391 ] [ 12:04 ب.ظ ] [ مقداد ]

[ نظرات() ]