تبلیغات
شهید هاشمی درزی نقیب - آموزش فشرده اصلاح طلبی برای شیخ کلیددار! دلایلی که اصلاح طلبان حسن روحانی را به عنوان یک اصلاح طلب نمی‌شناسند

شهید هاشمی درزی نقیب

لبیک یا حسین

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ شهید هاشمی درزی نقیب خوش آمد میگویم ... این خاکا شمیم سیب حرم داره ، دیگه دل من چی کم داره حالا که با شهداست ، راهی که شروع میشه از کنارشون ، ایشالا تو سایه سارشون مسیر وصل خداست

سید محمد خاتمی در جمع اصلاح طلبان: با وجود عارف نوبت به حمایت از روحانی نمی رسد؛ حسن روحانی از جاذبه لازم برای رای آوری برخوردار نیست.

مشهدسر -  بله آقای حجت السلام حسن روحانی هم اصلاح طلب شد بهتر است بگوییم شیخ اصلاح طلب ۱۰ روزه به نظر می رسد ایشان برای جمع آوری سبد رای طیف های چپ انگیزه ای بسیار بالا دارند و آن چیزی که در مشی هواداران ایشان دنبال می شود.

مصداق بارز تفکر “هدف وسیله را مباح می کند” می باشد برای بنده که خود را عضو کوچکی از اهالی رسانه می دانم قابل هضم نمی باشد که چگونه جناح یا جناح هایی چه چپ و راست برای رسیدن به اهداف خویش هر حربه ای را به کار ببرن اعم از اخلاقی یا غیر اخلاقی، این موضوع را حتی اندیشکده های از خدا بی خبر غربی هم تکرار می کنند مانند “بروکینگز: روحانی برای جمع آوری رای به خطوط قرمز حکومت نزدیک می‌شود” از خاطرم نمی رود که  در طی جلسه ای که در ماه اسفند برگزار شده بود و حسن روحانی در آن روزها دیدارهایی را با برخی چهره های اصلاح طلب داشته تا حمایت آنان را برای نامزدی خود جلب نماید و در آن جلسه اصلاح طلبان با  بررسی پیشنهاد آقای روحانی به این جمع بندی رسیدند؛ جبهه اصلاحات به سه دلیل عمده از نامزدی حسن روحانی حمایت نخواهد کرد:

۱- موضع روحانی درباره جریان اصلاحات هیچ گاه شفاف نبوده و نیست.
۲- حسن روحانی عضو جامعه روحانیت و وابسته به طیف اصولگرایان است. بنابراین این جبهه نمی تواند از کاندیدایی که در تشکل های اصولگرایی عضویت دارد حمایت کند.
۳- وی دارای جاذبه و ادبیات لازم برای جلب آرای مردم نیست.

و درآن جلسه آقای ما سید محمد خاتمی هم موضع گیری کردند به این صورت که: تا زمانی که بحث کاندیداتوری چهره هایی چون هاشمی رفسنجانی، نجفی، جهانگیری و عارف مطرح است نوبت به طرح بحث حمایت از امثال حسن روحانی نمی رسد. روحانی از جاذبه لازم برای رای آوری برخوردار نیست.

حالا بنده این سوال را از سید خندان می پرسم “چگونه دکتر عارف کنار زده شد؟” مگر ایشان به عنوان یک اصلاح طلب واقعی نسبت به آقای روحانی دارای اولویت نبوده اند؟ کدام سود دو دو تا چهارتایی در میان بود تا عارف عزیز با بغض حذف شود.

امثال بنده با توجه به این که رای دادن حق شهروندی هر شهروند می باشد از میان بد و بدتر با رای دادن به آقای قالیباف به حسن روحانی و حامیان مخفی اش نه بزرگ می گویم.[ جمعه 24 خرداد 1392 ] [ 05:22 ب.ظ ] [ مقداد ]

[ نظرات() ]